Ekopol TimeBOX

Nowy wymiar rejestracji czasu pracy

Poznaj naszą ofertę

Coś więcej niż Rejestracja czasu pracy

 

Rejestrator czasu pracy Ekopol TimeBOX powstał aby zastąpić papierowe listy obecności oraz przestarzałe urządzenia RCP, a w efekcie, znacznie efektywniej zarządzać i monitorować czas pracy pracowników i miejsca w których się znajdują. System bazuje na indywidualnych kartach zbliżeniowych RFID oraz urządzeniu rejestrującym TimeBOX, odczytującym karty zbliżeniowe. Wszystkie informacje zebrane przez TimeBOX wysyłane są bezprzewodowo oraz widoczne są na internetowym portalu zarządzania w czasie rzeczywistym. Dodatkowo portal zarządzania umożliwia pracownikom i właścicielom elektroniczne wysyłanie i potwierdzanie kart urlopowych, urlopów i tym podobnych.

PLAN

Number

minutes

Price

Price for 1 minute

Podstawowy

APP

Bez urządzenia


Mobilna aplikacja wgrana na Twój telefon lub tablet

oferuje wszystkie funkcjonalności TimeBOX QR

Rozszerzony

QR

Z urządzeniem


Urządzenie wraz z oprogramowaniem rejestrującym

obecność pracowników za pomocą odczytywania

kodów QR

TimeBOX PRO

RFID


Z urządzeniem


Urządzenie wyposażone w przystawkę RFID oraz oprogramowanie

rejestrujące obecność pracowników za pomocą odczytywania

kodów QR oraz kart zbliżeniowych.

System składa się z 3 podstawowych elementów:

  • Karta zbliżeniowa lub kod QR Każdy pracownik otrzymuje kartę RFID lub (w zależności od życzenia klienta) indywidualny cyfrowy kod QR na smartfon, tablet lub inne urządzenie mobilne.
  • Urządzenie rejestrujące czas pracy TimeBOX Rejestrator czasu TimeBOX jest sercem całego systemu, sczytuje karty RFID pracowników lub kody QR dzięki wbudowanej kamerze. Wszystkie zarejestrowane dane wysyła bezprzewodowo na internetowy portal klienta.
  • Internetowy portal klienta Portal dostępny 24/7 z każdego urządzenia mobilnego z dostępem do internetu, dzięki niemu można jednym kliknięciem otrzymać wszystkie dane o czasie pracy, spóźnieniach, urlopach oraz generować automatycznie dokumenty do drukowania.
Rejestrator TimeBOX w wersji zabezpieczonej
TimeBOX w wersji ze stojakiem
System rejestracji czasu pracy w wersji do powieszenia

 

Chcesz zobaczyć jak wygląda interfejs TimeBOX na żywo ? Umów się z nami na prezentację lub pobierz darmową aplikację TimeBOX ze sklepu play, klikając w ikonę obok.

Do instalacji aplikacji zalecane jest urządzenie oparte o system Android, posiadające wyświetlacz o wielkości 7 cali lub większy.

Możliwościami systemu są:

 

Rejestracja czasu pracy – stan: kto w pracy, kto nieobecny, data/godzina wejścia/wyjścia do/z pracy. Weryfikacja miejsca oraz wejścia do pracy. Czy pracownik użytkuje w danym momencie pojazd służbowy oraz czy obszar w którym pracownik się znajduje w danej chwili).

 

Harmonogram pracy – ustalenie godzin pracy/grafiku, z podzieleniem na godziny,dni,tygodnie, miesiące.

 

Historia – Danych pracowników lub grup pracowników – z podzieleniem na czas rzeczywisty (data i godzina wejścia/wyjścia w wybranym okresie, przerwy, łączny czas pracy oraz spóźnienia). Czas według harmonogramu (wg ustalonego przez pracodawcę grafiku).

 

Dodawanie zdarzeń – dodawanie przerwy, wejścia/wyjścia w momencie kiedy pracownik zapomni o „odbiciu się”.

 

Wnioski urlopowe – dodawanie wniosku urlopowego przez pracowników: planowanego, na żądanie, chorobowego, okolicznościowego, rozliczenie nadgodzin oraz zatwierdzanie wniosków urlopowych przez pracodawcę. Dany kierownik/dyrektor działu może również wysłać do pracodawcy wniosek o urlop danego pracownika, po zatwierdzeniu przez pracodawcę urlopu, zatwierdzony wniosek jest widoczny dla osób mających dostęp do portalu, po zatwierdzeniu przez pracodawcę.

 

Moje wnioski urlopowe – podgląd na wnioski urlopowego danych pracowników( z podzieleniem na dni, tygodnie, miesiące).

 

Wnioski do zatwierdzenia – podgląd na wnioski pracowników (imię, nazwisko,data utworzenia, zakres urlopu – od/do ile dni, status – rodzaj urlopu (status zgłoszony/zatwierdzony), kto zgłosił, kto zatwierdził, rodzaj urlopu, ilość pozostałych dni urlopowych – na dzień urlopu/ogólnie).

Rejestracja czasu pracy TimeBOX – więcej informacji pod numerami:

 

tel.: 667 951 303          tel.: 607 780 508

 

 

 

Powrót do strony głównej BlackBOX