System BlackBOX, poza standardową lokalizacją GPS, może pobierać informację o kierowcy oraz dane telemetryczne o pojeździe na kilka sposobów. W zależności od wymagań klienta oraz charakteru pojazdów w których jest instalowany, podstawowe urządzenia rejestrujące dzielą się na:

  • Rejestrator zdarzeń Ekopol BlackBOX

    – zaawansowane urządzenie do kontroli stanu pojazdu oraz identyfikacji kierowców. Montowane na podszybiu pojazdu, identyfikuje kierowców poprzez przyłożenie indywidualnej karty zbliżeniowej po włączeniu stacyjki w pojeździe. Urządzenie przypomina kierowcy sygnałem dźwiękowym o identyfikacji przy pomocy karty, oraz w przypadku rozpoczęcia jazdy bez identyfikacji, wydaje powtarzający się sygnał informujący o pracy pojazdu z niezarejestrowanym kierowcą. Urządzenie jest bardzo łatwe w montażu oraz wymaga do pracy podstawowych sygnałów dostępnych w każdej maszynie lub samochodzie. Rejestrator Ekopol BlackBOX dzięki własnemu akumulatorowi oraz najnowocześniejszym nadajnikom kontynuuje pracę nawet po odłączeniu od zasilania lub utracie sygnałów GPS lub GSM. Urządzenie magazynuje wszystkie informacje w pamięci wewnętrznej aby przy powrocie sygnału wysłać je natychmiastowo na portal dyspozytora w celu utrzymania ciągłości raportów i danych.

 

  • Zaawansowany komputer pokładowy GPS Ekopol BlackBOX

    – najnowocześniejsze urządzenie rejestrujące oraz monitorujące pracę pojazdu przejmujące wszystkie funkcje Rejestratora zdarzeń Ekopol BlackBOX oraz dodające nowe opcje do naszej oferty. Urządzenie wyposażone jest w zaawansowany komputer telemetryczny informujący o dowolnych parametrach pojazdu w zależności od wymagań klienta oraz posiada wyświetlacz informujący o stanie maszyny. Komputer pokładowy Ekopol BlackBOX umożliwia również analizę oraz obsługę osprzętu danego pojazdu lub maszyny aby jeszcze bardziej szczegółowo przekazywać informacje na portal dyspozytora.

 

  • Zewnętrzne urządzenia mobilne

    – system do poprawnego działania oraz przekazywania informacji o kierowcy oraz pojeździe jest w stanie wykorzystywać ogólnodostępne urządzenia mobilne takie jak telefony komórkowe czy tablety oparte o system operacyjny Android oraz wyposażone w moduł GPS. Wystarczy ekspresowa instalacja aplikacji aby móc korzystać z możliwości systemu BlackBOX

 

Powrót na stronę główną BlackBOX GPS